Kilka powodów dla których warto wybrać ParPay

Zarabiaj na swoich serwisach społecznościowych

Zarabianie przez internet nabierze nowego znaczenia

ParPay to sieć przyjazna influencerom. Dzięki nam możesz umieszczać wybrany program partnerski (odpowiednio dopasowany pod Twoją grupę odbiorców) w swoich serwisach społecznościowych lub na swoich stronach internetowych. Zarabianie w internecie to nasza specjalność.

 • Zarejestruj się

  Osoby fizyczne (rachunek) oraz firmy (faktura)

 • Wybierz kampanię (program partnerski) np. Allegro

  Pod Twoją grupę odbiorców aby ich dany produkt lub usługa zainteresowała

 • Promuj produkty lub usługi w swoich serwisach

  Podlinkuj posty i zarabiaj na każdym zakupie swoich fanów

 • Obserwuj zyski w swoim panelu klienta

  Wypłacaj zgromadzone środki już od 50 PLN. Pieniądze otrzymasz do 48h.

Jak zarabianie z nami wygląda w praktyce?

zarabianie online
Szybka rejestracja +10 zł na start

Rejestracja na ParPay.pl to czysta przyjemność. Podając maila i hasło otrzymasz pełny dostęp do panelu klienta. Jeśli chcesz zgarnąć 10 zł na start to wystarczy rozwinąć tekst "Kliknij tutaj, aby otrzymać cenne porady oraz 10zł w prezencie", a następnie uzupełnić kilka pozycji. Po rejestracji otrzymasz od nas maila aktywacyjnego. Kliknij w przesłany link i i zaloguj się do swojego panelu klienta. Od tego momentu możesz w pełni korzystać z możliwości naszego panelu.


Wybierz Program Partnerski

Ty najlepiej znasz swoich odbiorców więc doskonale wiesz co może ich zainteresować. Wybierz z ponad 150 Programów Partnerskich te które mogą zainteresować Twoją grupę odbiorców. Aktywuj wybrane programy i pozyskaj swoje spersonalizowane linki do promocji. To właśnie te linki będziesz zamieszać na swoich portalach społecznościowych. Twoi fani jak klikną w ten link i dokonają zakupu to otrzymasz od danej sprzedaży swoją prowizję. Każdy Program Partnerski posiada swoje indywidualne stawki oraz warunki promocji. Więcej możesz się dowiedzieć w szczegółach każdego Programu Partnerskiego.

zarabianie w sieci

zarabianie online
Zacznij promować wybrane marki

Posiadając już aktywną kampanię możesz zacząć promować daną markę. Zastanawiasz się jak to zrobić? Możliwości jest wiele. Im bardziej kreatywny pomysł tym większa szansa na sukces. Ważne aby promocja była prowadzona we wszystkich dostępnych mediach społecznościowych które prowadzisz. Pozwoli to na zwiększenie zasięgu, a tym samym szansy na większy zarobek. Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych promocji Programów Partnerskich które mamy nadzieję, że Cię zainspirują do działania. Pamiętaj, że to tylko kilka z wielu możliwości promocji.


Przykład kampanii Instagramie

Na zdjęciu obok widzimy program partnerski znanej firmy CCC. Zapewne zastanawiasz się w jaki sposób możesz zarobić na tym co widzisz na zdjęciu. To bardzo proste! Wystarczy u nas w panelu aktywować kampanię programu partnerskiego CCC. Otrzymasz swój unikalny link do promocji. Link ten jest właśnie kluczem do Twoich zarobków. Jak zapewne widzisz pod zdjęciem umieszczony jest odnośnik do strony www. Każda osoba która kliknie w ten link i zrobi dowolne zakupy na stronie CCC to Twój zysk. Najczęściej przy tego typu programach partnerskich zarobkiem jest prowizja od dokonanego zakupu. Im ktoś więcej zakupi tym więcej zarobisz. Proste? Jasne, że tak!

zarabianie online
zarabianie online
Przykład kampanii na Allegro

Każdy z nas zna portal Allegro. Jest to jeden z naszych reklamodawców którego posiadamy w naszym panelu klienta parpay.pl. Zdjęcie obok ukazuje przykład kampanii promującej ten właśnie portal. Zakupiona torebka w serwisie Allegro staje się obiektem promocji całego serwisu. Jak? Na swoim portalu chwalimy się nowym zakupem i podajemy serwis na którym go można zakupić. Każda osoba która kliknie w nasz unikalny link i dokona zakupu w najbliższych dniach to ponownie nasz zysk. Dostajemy prowizję od koszyka. W tym przypadku prowizja uzależniona jest od kategorii w której dany użytkownik dokona zakupu.
Sposoby te mają tylko zobrazować Ci to w jaki sposób możesz wspólnie z nami zacząć zarabiać w internecie. Jeśli chcesz zacząć, a nadal nie masz pomysłu to nasz zespół z chęcią pomoże Ci w tym. Możliwości jest wiele. Wystarczy po nie sięgnąć i zacząć wdrażać w życie. Gwarantujemy, że z czasem i przy odpowiednim zaangażowaniu z Twojej strony miesięczne wynagrodzenie z tytułu takich działań może przynieść Ci zyski z 4 zerami na końcu. Nie czekaj! Zacznij już dziś! Zacznij teraz swoją przygodę z zarabianiem online wspólnie z ParPay!

Przydatne informacje - słowniczek pojęć

Wydawca

Osoba prywatna lub firma zajmująca się promowaniem wybranych programów partnerskich. Przez swoje działania stara się zachęcić potencjalnych klientów do wykonania konkretnej czynności np. zakupu w sklepie internetowym, wypełnienie formularza itp.


Reklamodawca

Firma sprzedająca produkty lub usługi w internecie ściśle współpracując z portalem ParPay.pl.


Sieć afiliacyjna

Sieć zrzeszająca Reklamodawców (Program Partnerski) i Wydawców - serwis ParPay.pl


Program Partnerski (Program afiliacyjny)

Jest to forma marketingu internetowego dostarczana serwisowi ParPay.pl przez Reklamodawców. Wydawca wybierając konkretny Program Partnerski np. Chili.com otrzymuje do promocji Programu Partnerskiego unikalny link prowadzący do strony Reklamodawcy. Wydawca promując produkty lub usługi Reklamodawcy otrzymuje wynagrodzenie za każdego przekierowanego i sfinalizowanego użytkownika.


Skracacz linków

Pozwala na stworzenie bardziej przyjaznej wersji linku (długi link zmieniamy w krótki) np. https://www.youtube.com/watch?v=LVsREM9MahM zamieniamy na link.do/piosenka. Zachęcamy do skorzystania z serwisu https://link.do do skracania swoich linków do programów partnerskich.


Konwersja

Jest to stosunek wejść w nasz link lub baner promocyjny do ilości sfinalizowanych transakcji wyrażony w procentach. Dla przykładu weźmy sytuację w której w nasz baner promocyjny weszło 1000 osób, a zakupu dokonało 100 osób. W takim wypadku nasz współczynnik konwersji wynosi 10%.


Prowizja

Forma wynagrodzenia Wydawcy z tytułu wygenerowanego przez niego obrotu na rzecz Reklamodawcy (Program Partnerski). Prowizja określona jest z góry dzięki czemu Wydawca od samego początku zna warunki współpracy.


Deep link (Link do podstrony www)

Zamieszczanie linku na stronie internetowej do innej strony www, który to link przekierowuje do wewnętrznej podstrony, a nie do strony głównej.


Landing Page

Jest to strona docelowa. W wolnym tłumaczeniu strona lądowania. Strona która wyświetli się odbiorcy zaraz po kliknięciu w linku lub baner reklamowy.


Zasady promowania programów partnerskich są jasno opisane przy każdej kampanii. Z promocją danej reklamy afiliacyjnej mogą przyjść jeszcze social media, własna baza mailingowa, blog, wszelkiego rodzaju fora dyskusyjne i wiele innych narzędzi. W tej branży liczy się przede wszystkim kreatywność i chęć dotarcia do danej grupy odbiorców. Jeśli posiadasz te cechy to nawet bez dobrze rozwiniętej strony internetowej możesz zacząć zarabiać pieniądze. Afiliacja to łatwy, prosty i przyjemny swosób na zarabianie bez konieczności wychodzenia z własnego domu.

Modele płatności

CPA - Cost Per Action

W tym modelu otrzymujesz wynagrodzenie za prawidłowo wykonaną akcję np. uzupełnienie formularza kontaktowego, zapisanie się na newsletter, rejestrację w serwisie lub zakup towaru.


CPL - Cost Per Lead

W tym modelu otrzymujesz wynagrodzenie za prawidłowo pozyskanego klienta np. osoba, która zostawi swoje dane osobowe w postaci imienia, nazwiska, numeru telefonu, maila, dzięki któremu nastąpi podpisanie umowy z danym klientem.


CPS - Cost Per Sale

W tym modelu otrzymujesz wynagrodzenie za prawidłowo wykonaną transakcję np. w sklepie internetowym. Reklamodawca może przekazać Ci określony % od danej sprzedaży lub z góry określić kwotę za zakup danej usługi lub towaru.


Tagi

Program Partnerski, Programy Partnerskie, Sieć Afiliacyjna, Program Afiliacyjny, zarabianie online, zarabianie w sieci, zarabianie przez internet, zarabianie w domu, zarabianie w internecie, programy afiliacyjne, zarabianie na afiliacji, marketing afiliacyjny, afiliacja

Masz pytania?
Zadzwoń do nas :
+ (48) 500 108 919
lub napisz wiadomość Formularz kontaktowy
Regulamin

Zapoznaj się z regulaminem serwisu ParPay i poznaj nasze wszystkie zasady współpracy.

PDFPobierz PDF