Zacznij zarabianie z ParPay

Image

Zacznij zarabiać z ParPay

Zarabianie online nabierze nowego znaczenia

Jeśli posiadasz swoją stronę internetową i chciałbyś zacząć na niej zarabiać to odpowiednie miejsce dla Ciebie. Swoją przygodę z zarabianiem możesz zacząć w kilku prostych krokach.

  • Zarejestruj się

    Osoby fizyczne oraz firmy

  • Wybierz kampanię

    Grupa docelowa pod Twoją stronę

  • Pobierz baner reklamowy

    Grafikę umieść na swojej stronie

Narzędzia wspomagające Twój zarobek

Nasi programiści pracują w pocie czoła aby ułatwić Ci zarabianie. Nasze narzędzia oraz support pomogą Ci w doborze odpowiednich reklamodawców które będą najlepiej konwertowały na Twojej stronie internetowej.

Blog

Śledząc nasz blog będziesz zawsze na bieżąco. Pozwoli Ci to udoskonalać swoje umiejętności oraz wprowadzać innowacyjne rozwiązania proponowane przez ParPay.

Dedykowany support

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku. Pomożemy Ci załatwić sprawy techniczne, opracować strategię marketingową oraz odpowiemy na każde pytanie.

Materiały reklamowe

Nasze materiały graficzne pomogą Ci odpowiednio dobrać rozmiar oraz wygląd w pełni dostosowany do Twojej strony internetowej.

Skracacz linków

Skracanie linków to prosty sposób na nadanie linkom przyjaznej formy. Dzięki temu Twoje linki będą bardziej zachęcały do odwiedzenia witryny.

Przydatne informacje - słowniczek pojęć

Sieć afiliacyjna ParPay

Jej głównym celem jest otwarcie nowych kanałów sprzedaży produktów lub usług reklamodawców dostepnych w panelu klienta. W zamian za uruchomienie takich kanałów reklamodawca płaci wydawcy określoną wcześnmiej prowizję. Wydawca za pośrednictwem sieci afiliacyjnej otrzymuje unikalny link wraz z banerami reklamowymi które zamieszcza na swoich stronach internetowych. Jeśli zainteresowany klient przejdzie z naszego linka lub banera na promowaną stronę i dokona zakupu to wówczas dostaje prowizję określoną na samym początku współpracy.


Zasady promowania programów partnerskich są jasno opisane przy każdej kampanii. Z promocją danej reklamy afiliacyjnej mogą przyjść jeszcze social media, własna baza mailingowa, blog, wszelkiego rodzaju fora dyskusyjne i wiele innych narzędzi. W tej branży liczy się przede wszystkim kreatywność i chęć dotarcia do danej grupy odbiorców. Jeśli posiadasz te cechy to nawet bez dobrze rozwiniętej strony internetowej możesz zacząć zarabiać pieniądze. Afiliacja to łatwy, prosty i przyjemny swosób na zarabianie bez konieczności wychodzenia z własnego domu.

Modele płatności

CPA - Cost Per Action

W tym modelu otrzymujesz wynagrodzenie za prawidłowo wykonaną akcję np. uzupełnienie formularza kontaktowego, zapisanie się na newsletter, rejestrację w serwisie lub zakup towaru.


CPL - Cost Per Lead

W tym modelu otrzymujesz wynagrodzenie za prawidłowo pozyskanego klienta np. osoba, która zostawi swoje dane osobowe w postaci imienia, nazwiska, numeru telefonu, maila, dzięki któremu nastąpi podpisanie umowy z danym klientem.


CPS - Cost Per Sale

W tym modelu otrzymujesz wynagrodzenie za prawidłowo wykonaną transakcję np. w sklepie internetowym. Reklamodawca może przekazać Ci określony % od danej sprzedaży lub z góry określić kwotę za zakup danej usługi lub towaru.

Masz pytania?
Zadzwoń do nas :
+ (48) 794-792-799
lub napisz wiadomość Formularz kontaktowy
Regulamin

Zapoznaj się z regulaminem serwisu ParPay i poznaj nasze wszystkie zasady współpracy.

PDFPobierz PDF