FAQ

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży reklamowej i e-commerce debiutującym na rynku sieci afiliacyjnych. Tworzymy innowacyjne rozwiązania maksymalizujące zyski naszych partnerów biznesowych. Dzięki platformie ParPay.pl masz szansę na zarabianie pieniędzy bez potrzeby wychodzenia z domu. Dołączając do naszego zespołu przeniesiesz się na nowy poziom zarabiania w sieci. Szybko przekonasz się, że praca z wysokiej klasy programami partnerskimi, przejrzystymi warunkami Twojego wynagrodzenia oraz wyspecjalizowanym wsparciem technicznym korzystnie wpłynie na Twoje zarobki.


Czy zarabianie w ParPay i dostęp do programów partnerskich jest płatne?

Nie. Dostęp do programów partnerskich i platformy ParPay jest całkowicie darmowy.

Jak mogę zacząć zarabiać?

Aby zacząć zarabiać musisz zarejestrować konto w serwisie ParPay, pod adresem: https://panel.parpay.pl/register

Utworzyłem konto i nie otrzymałem linku aktywacyjnego, co zrobić?

Link aktywacyjny z naszego serwisu mógł trafić do zakładki spam, jeśli jednak nie znajdziesz go na swojej skrzynce email, skontaktuj się z nami!

Nie mam własnej strony oraz bloga, czy nadal mogę zarabiać?

Tak, niektóre programy partnerskie wymagają posiadania własnej strony, ale  zarabiać możesz w różny sposób udostępniając linki afiliacyjne na portalach społecznościowych,  pisząc wiadomości do znajomych, wysyłając mailing bądź wykupując reklamę na stronach internetowych. Jeśli masz wątpliwości co do sposobu promocji skontaktuj się z naszym działem supportu. Jesteśmy do twojej dyspozycji. 

Jak mogę przystąpić do programu partnerskiego?

Po zalogowaniu do panelu afiliacyjnego należy przejść do zakładki ‘kampanie’ i wybrać interesujący nas program, po kliknięciu w program zostaną wyświetlone szczegóły kampanii, gdzie w kilka sekund możemy aktywować program. 

Jak długo muszę czekać na akceptację programu partnerskiego?

Akceptacja kampanii następuje maksymalnie w ciągu kilku godzin. 

Ile muszę zarobić, aby zlecić wypłatę?

Minimum do wypłaty w naszym systemie afiliacyjnym to 50 zł.

Czy mogę zarabiać w każdy sposób na programach partnerskich?

Nie, każdy program partnerski ma opisane informacje w jaki sposób można na nim zarabiać oraz promować daną ofertę. 

Jak długo muszę czekać na akceptacje środków w panelu afiliacyjnym?

Wszystko zależy od programu w którym zarabiamy, w większości kampanii czas ten wynosi maksymalnie 45 dni. 

Skąd będę wiedział ile zarobiłem? 

Panel afiliacyjny ParPay rozbudowany jest o statystyki oraz raporty w których możesz sprawdzić jakie transakcje zostały wygenerowanie z twojego unikalnego linku, jaki ruch osiągnąłeś oraz wynik konwersji z wszystkich transakcji w danym dniu. 

Czy w panelu dostępne są darmowe narzędzia które pomogą mi w zarabianiu?

Zarabianie w naszej sieci afiliacyjnej jest całkowicie darmowe, narzędzia które udostępniamy służą zwiększeniu wyników twoich zarobków i również nie podlegają uiszczeniu opłaty. 

Czy muszę wystawiać fakturę VAT? 

Nie, jeśli nie prowadzisz działalności gospodarczej, wystarczy, że wystawisz nam rachunek który w kilka sekund wygenerujesz w naszym panelu. 

Co oznaczają statusy  w panelu, oczekuje na akceptację? Oczekuję na opłatę reklamodawcy? Dostępne do wypłaty? 

Każda transakcja wygenerowana z twojego unikalnego linku trafia do  zakładki  oczekuje na akceptacje, w momencie pozytywnego potwierdzenie transakcji z twojego linku afiliacyjnego, trafia ona do oczekującej na opłatę reklamodawcy po upływie około 30 dni transakcja zostaje rozliczona i trafia do dostępnych do wypłaty. W ostatnim kroku pozostaje zlecić wypłatę:) 

Kiedy moja prowizja może zostać odrzucona?

Odrzucenie prowizji zależy od kilku czynników, jeśli klient który dokonał transakcji z twojego linku zwróci towar do sklepu, nie dokona płatności za zakupy  bądź nie odebrał zamówienia to transakcja zostaje odrzucona. 

 Jak długo czeka się na odpowiedź mailową ze strony sieci ParPay?

Jesteśmy do twojej dyspozycji 24/7 nasz dział supportu dostępny jest zawsze, dlatego nie musisz się martwić, że twój problem nie zostanie rozwiązany.

Słownik:

Afiliacja 

Afiliacja to  model zarabiania w sieci, w którym wydawca udostępnia na swojej stronie www materiały reklamowe reklamodawcy i otrzymuje wynagrodzenie za wygenerowanie określonej akcji ze strony klienta. Może to być na przykład sprzedaż w sklepie internetowym, założenie konta bankowego (programy afiliacyjne banków) lub pozyskanie danych kontaktowych.  

Program partnerski

To program tworzony przez właściciela sklepu oraz sieć afiliacyjną na potrzeby promocji sklepu przez wydawców sieci afiliacyjnej w których wydawca otrzymuje wynagrodzenie za promocję programu na swoim blogu bądź stronie WWW. 

Reklamodawca

To osoba która za pośrednictwem  sieci afiliacyjnej tworzy program partnerski dla wydawców. 

Wydawca

Osoba zarabiająca w sieci afiliacyjnej, promująca oferty reklamodawców na określonych warunkach oraz prowizji za każdą wygenerowaną sprzedaż. 

Cost Per Action (CPA)

Model ten zakłada wypłacenie określonej z góry stawki za każdą pożądaną przez reklamodawcę akcję podjętą przez użytkownika na stronie wydawcy. Może to być na przykład kliknięcie w baner, zakup towaru, czy zapisanie się do newslettera.

Cost Per Lead (CPL)

W tym wypadku sednem sprawy nie jest bezpośrednia sprzedaż towaru, a pozyskanie tak zwanego „leada”. Mianem tym określa się potencjalnego klienta, który wstępnie wyraża chęć skorzystania z usług reklamującej się firmy. Może to zrobić na przykład poprzez wypełnienie formularza z użyciem swoich danych kontaktowych, co umożliwi firmie dalszy kontakt i domknięcie procesu sprzedaży.

Cost Per Sale (CPS)

Jest to model, w którym zysk sprzedawcy jest uzależniony od ilości transakcji wykonanych przez klienta na stronie reklamodawcy. Istnieją dwie formy rozliczeń w tym modelu: procentowy lub kwotowy.

Czym jest deeplink?

Jest to odnośnik do podstrony, umieszczając link afiliacyjny na swojej strony, klient po kliknięciu przenoszony jest na konretny produkt reklamodawcy dlatego możesz zyskać wyższą konwersje i duży współczynnik sprzedaży.